19.11 - 2 клас

 Тема : Скільки це коштує? Рахунок до 20.

- Прослухайте аудіофайл  за посиланням       https://fex.net/uk/s/vbrvz44 та вивчіть рахунок до 20 !

- Запишіть у словник : money ( мани)- гроші

How much is it? ( хау мач із іт) - Скільки це коштує?

- Виконайте у друкованому зошиті в.1 с.35- відгадай назви продуктів харчування, знайди у книзі як вони правильно пишуться англійською, впиши пропущені літери та пишуться наклейте наліпки

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

14.11- 8 клас

21.02.25- 10 клас

16.12.24- 8 клас.